Šiukšlių išvežimas

Ruošiantiems atlikti statybos ar remonto darbus bute, name ar sodyboje privalu pasirūpinti ir atliekų utilizavimu. Šiukšlių išvežimas Kaune patogumas, nes viską gali atlikti už jus profesionalus kolektyvas. Tam, kad paslauga būtų suteikta kokybiškai ir greitai, reikia suprasti keletą dalykų.

Rūšiavimas

Išvešime visas šiukšles, tačiau būtų daug lengviau, jeigu iš anksto pradėsite jas rūšiuoti. Statybinės atliekos gali būti pilamos į specialius arba paprastus storesnius maišus, įvairios plėvelės, plastmasinės atliekos į kitą krūva ir taip stengtis atskirti kuo daugiau atliekų, tam, kad šiukšlių išvežimas būtų paprastesnis ir greitesnis.

Statybinių konteinerių nuoma

Planuojantiems didelį remontą ar norintiems išvežti daug atliekų vertėtų pagalvoti apie statybinių konteinerių nuoma skirtą įvairioms atliekoms mesti. Tokiu būdu visos atliekos vienu metu būna išvežamos tiesiai į šiukšlyną. Konteinerių nuoma plati ir įvairi nuo 6 m3 iki 30 m3.

Šiukšlių išvežimas Kaune su krovėjų paslaugomis

Atlikę remontą arba užsikaupus daugiau šiukšlių jau galite išsikviesti UAB „Renteja“ komandą, kad ji sutvarkytu ir išvežtų šiukšles į atliekų tvarkymo aikštelę arba šiukšlyną. Užsakymo metu galite nurodyti kiek krovėjų reikia, kad būtų atliktas pervežimas. Nuo krovėjų skaičiaus priklauso ir paslaugos atlikimo greitis. Šiukšlės be statybinių konteinerių nuomos yra išvežamos su krovininiais mikroautobusais, o statybiniai konteineriai su specialiu tam pritaikytu transportu.

Patikimas partneris

Atliekos turi būti tinkamai išvežtos į joms skirtą vietą, todėl svarbu pasirinkti patikimą paslaugos teikėja, kad jūsų atliekos neatsidurtų kažkur miške ar ten kur joms ne vieta. Mūsų komanda transporto paslaugų sferoje įgavo klientų pasitikėjimą, sukaupė nemažą patirtį, kad galėtumėme būti patikimas transporto partneris įmonėms ir fiziniams asmenims.

Šiukšlių išvežimo kaina susideda iš:

  • Kiekio;
  • Atliekų rūšies;
  • Krovėjų skaičiaus;
  • Ar reikalinga speciali įranga;
  • Ar reikalinga statybinio konteinerio nuoma;
  • Vietos;

Susisiekite su vadybininkais telefonu arba el.paštu ir gaukite tinkamą konsultaciją ir pagalbą.

Turite klausimų?

+3706 254 2200

arba

Minimali užsakymo suma 50€ be PVM.

Kaina 15€ už 1 m3.

Į kainą įskaičiuota:

  • Krovimas
  • Išvežimas
  • Utilizavimas

Užsakyti paslaugas galite telefonu +3706 254 2200 arba el.paštu info@renteja.lt

Kainos

Kainos

Rekvizitai

UAB “Renteja”

Įmonės kodas: 305734022

PVM kodas: LT100014151818

Vandžiogalos pl. 85A, Domeikava

Tel.: +3706 254 2200