Statybinių konteinerių nuoma

Statybinių konteinerių nuoma pravečia tada, kai planuojamos statybos ar namų remonto darbai tam, kad palaikyti švarią ir tvarkingą aplinką. Su statybiniais atliekų konteineriais patogiai surinksite visas šiukšles, o atvykęs specialus tam pritaikytas transportas jas išveš.

Statybinių konteinerių nuoma

UAB “Renteja” klientams siūlo įvairaus dydžio konteinerių nuomą, kad galėtumėte sutaupyti laiko atliekant statybos darbus. Greitai ir operatyviai pristatysime konteinerius į jūsų nurodytą vietą ir baigus nuomos laikotarpiui išvešime šiukšles utilizuoti.

Nuomos kaina

Nuomos kaina susideda iš keleto faktorių, tokių kaip: kokio dydžio konteineris reikalingas, atstumas iki kur reikia transportuoti statybinį atliekų konteinerį ir kokios atliekos bus kraunamos. Susisiekę su vadybininku išsiaiškinsite koks optimaliausias variantas tinka jums. Tik reikia atminti, kad į konteinerius gali būti kraunamos statybinės atliekos. Šiukšlės, kaip: baldai, automobilių dalys, skysčiai, šiferis, degios ir sprogstamos medžiagos mesti į konteinerius negalima, tam turi būti atskiras šiukšlių išvežimas.

 

Susisiekite su vadybininku telefonu arba el.paštu ir gaukite patrauklų pasiūlymą.

Turite klausimų?

+3706 254 2200

arba

Rekvizitai

UAB “Renteja”

Įmonės kodas: 305734022

PVM kodas: LT100014151818

Vandžiogalos pl. 85A, Domeikava

Tel.: +3706 254 2200